Mandaly a jantry
Bohyně a Bohové

Mandaly jsou kouzelné tradiční obrazce znázorňující záři kolem mýtického prvního člověka. Jantra je forma mandaly, ve které se potkává kruh a čtverec. Ženské a mužské.

Tyto svaté obrazy mají tradicí stanovené tvary, jsou používány k modlitbě a meditaci. Jsou spojovány s bohy a jejich silou, některé z nich symbolizují čakry /energetická centra v našem těle/.

Zajímá Vás o jednotlivých symbolech víc? Podívejte se, který z obrazů oslovil právě Vás.

Symboly >>

Čím jsou mandaly a jantry pro nás?

A čím mohou být pro Vás? 

Nakupování mandal a dalších textilních obrazů je pro nás v Indii obřad. Jejich výběr je meditací, stejně jako jejich tvoření, malování a barvení ... Vybíráme si od koho věci bereme a proč. Všechno zboží vždy nakládáme na loď a místní brahma /kněz/ je posvětí. Pro vás, pro každého ... Mandaly žehnáme vodou z Gangy s vírou, že ji zavnímáte a že se podaří přenést energii Indie spolu se zbožím až sem, do daleké Evropy. Místa, kde se většina Indů nikdy nepodívá a které je pro ně stejně exotické jako pro vás tady Indie :-). 

Moje příjmení je Sahani, znamená kastu převozníků a tak se snažím dostát svému řemeslu a i když lidi přes Gangu nevozím, tak přeci jen něco vozím i nadále. Vozím vám krásu z mojí Indie ... Děkuji všem, kteří ji vidí a ctí. A nyní v době Covidu děkuji obzvláště, protože právě Váš nákup může v této nelehké situaci pomoci nejen mé indické rodině, ale i dalším přátelům a lidem, kteří nyní pomoc potřebují.
10% z každého prodeje putuje zpět do země odkud zboží přišlo. Jak? A pro koho? To si přečtěte zde >>

15 denní skupinové transformační cesty pro ženy, civilizační detox.

Přijeďte na sólo pobyt, přivezte si skupinu

Máte svou vlastní /jógovou/ skupinu?
Chcete na pár dní přiletět sama? Máme pro vás pokoj, nebo celý dům.

Nakupte si zboží v našem E-shopu

Textilní obrazy, mandaly a jantry
Ručně batikované a zdobené posvátné symboly na malířském plátně.